کانال تلگرام

عضو کانال تلگرام کتاب فارسی شوید

دانلود کتاب من دانای کل هستم

17 فروردین 1401
بدون نظر

کتاب «من دانای کل هستم»، مجموعه داستان‌های کوتاه از مصطفی مستور است که در سال ۱۳۸۲ و با نثری روان به نگارش درآمده است.

گفتم: «گوش کن! وقتی داری یک فیلم تکراری تماشا می‌کنی در آن وضعیت تو نسبت به ماجرای فیلم دانای کل هستی. یعنی تمام وقایع رو با جزئیات کامل می‌دونی. سؤال من این است که دانستن، و دانای کل بودن تو چه تأثیری در ماجرا داره؟ اگه قرار باشه در فیلم کسی کشته بشه دانستن تو ذره‌ای مانع مرگش نمی‌شه. می‌شه؟»

(بیشتر…)

دانلود کتاب من دانای کل هستم

دانلود کتاب قصه‌هایی از کشورهای آسیایی

8 دی 1394
بدون نظر

این کتاب همانطور که از عنوانش پیداست شامل پنج داستان کوتاه از کشورهای آسیایی می‌باشد؛
۱. سفر به ستارگان (فیلیپین)
۲. بلیتی برای یک فیلم (چین)
۳. خلاصی از دست گربه (تایلند)
۴. اولین توصیه (کره)
۵. راز مینالو (گینه نو) (بیشتر…)

دانلود کتاب قصه‌هایی از کشورهای آسیایی

دانلود کتاب ۷۲ داستان

28 فروردین 1392
بدون نظر

در این پست، برای علاقمندان به کتاب و داستان های شیرین فارسی، کتابی آماده دانلود کرده ایم که شامل ۷۲ داستان زیبا و خواندنی می باشد، امیدواریم که مورد توجه شما قرار گیرد. (بیشتر…)

دانلود کتاب ۷۲ داستان

دانلود کتاب داستان های جوانمردان

20 اسفند 1391
یک نظر

نویسنده کتاب در مقدمه ذکر کرده است؛
کتاب های زیادی با موضوع «داستان» نوشته می شوندکه بعضی از آن ها طولانی و حتی بصورت کتابی در چند جلد تألیف شده است و بعضی دیگر بسیار مختصر است که خواننده ذوق خواندن چنین داستان را در خود نمی یابد و از طرفی به جهت طولانی بودن آن حوصله ادامه داستان را از دست می دهد. (بیشتر…)

دانلود کتاب داستان های جوانمردان

دانلود کتاب قصه های اسلامی و نکته های تاریخی

13 اسفند 1391
یک نظر

قصه ها و داستان ها فکر انسان را به حرکت آورده و باعث تفکر که از بهترین عبادت هاست می شود.
قصه ها انسان را از وضع گذشتگان مطلع ساخته و باعث عبرت گرفتن از حال و سرنوشت آن ها می شود.
داستان ها، تاریخ گذشتگان را به انسان بازگو نموده و بر معلومات او افزوده و آئینه دل او را روشن می سازد، قصه و داستان موجب ثبات قلب و پایداری انسان در راه هدف می شود و وسیله پندگرفتن و یاداوری است. کتاب های گذشتگان پر است از قصه های تاریخی، اخلاقی، اعتقادی و … از این جهت بر آن شدم تا این مجموعه داستان را برای شما آماده نمایم.
کتاب حاضر شامل بیش از ۱۹۰ داستان کوتاه با موضوعات اخلاقی، اسلامی و اعتقادی می باشد. (بیشتر…)

دانلود کتاب قصه های اسلامی و نکته های تاریخی

دانلود داستان های بهرنگ

24 بهمن 1391
بدون نظر

صمد بهرنگی (زاده ۲ تیر ۱۳۱۸، متوفی ۹ شهریور ۱۳۴۷)، معروف به بهرنگ، داستان ‌نویس، محقق، مترجم، و شاعر ایرانی بود. معروف ‌ترین اثر او داستان ماهی سیاه کوچولو است، او همچنین تألیفاتی در مورد نحوه آموزش زبان فارسی در آذربایجان و تحقیقاتی در مورد ادبیات شفاهی آذربایجان دارد، کتاب پیش رو نیز مجموعه داستان هایی از همین نویسنده می باشد؛ موش گرسنه، پسرک لبو فروش، پیرزن و جوجه طلایی اش، سرگذشت دانه برف، دوگربه روی دیوار، ماهی سیاه کوچولو. (بیشتر…)

دانلود داستان های بهرنگ

دانلود مجموعه داستان های کوتاه و متون عاطفی

6 بهمن 1391
بدون نظر

توضیح نویسنده: این کتاب مجموعه داستانک ها و متون رمانتیکی است که آن ها را جمع آوری کرده ام. با توجه به اینکه دوستان دیگری هم به این نوشته های علاقمند شدند، تصمیم گرفتم که آن ها را به شکل یک کتاب الکترونیکی، دربیاورم و هرگاه نوشته جدیدی به دستم برسید به آن اضافه کنم. هرجا که از نام و نشان نویسنده خبر داشته ام در زیر داستان آورده ام، اما گروهی هم هستند که از نویسنده آن ها بی خبرم. منابع اصلی من در این نوشته ها: ستون داستانک روزنامه همشهری، کتاب هفده داستان کوتاه، و … می باشند. (بیشتر…)

دانلود مجموعه داستان های کوتاه و متون عاطفی

دانلود کتاب سیزده داستان از جلال آل احمد

4 بهمن 1391
بدون نظر

این کتاب مجموعه سیزده داستان کوتاه از جلال آل احمد می باشد. این داستان ها به ترتیب: سه تار، بچه مردم، وسواس، لاک صورتی، وداع، زندگی که گریخت، آفتاب لب بام، گناه، نزدیک مرزون آباد، دهن کجی، آرزوی قدرت، اختلاف حساب، الگمارک و المکوس می باشند. (بیشتر…)

دانلود کتاب سیزده داستان از جلال آل احمد