کانال تلگرام

عضو کانال تلگرام کتاب فارسی شوید

دانلود کتاب سراب

16 بهمن 1393
بدون نظر

در زمان پهلوی بالاخص پهلوی دوم بهائیت رشد بسیار داشت و فرصتی پیدا کرد تا جمعیت خود را سه برابر کند و در دستگاه دولتی شاه نفوذ فراوان کند. رئیس رادیو تلویزیون وقت، دکتر شاه قلی، وزیر بهداری، وزیر آموزش و پرورش و … هویدا نخست وزیر و بسیاری دیگر بهایی بودند و به سفارش اربابان و شاه در همه امور دخالت داشتند.
در میان ملت، روحانیت و مذهبیون کشور به مقابله با بهائیت پرداختند از جمله آقای فلسفی با اجازه آیت‌الله بروجردی علیه بهائیت شروع به سخنرانی می‌کند و حتی از رادیو پخش می‌شود. (بیشتر…)

دانلود کتاب سراب

دانلود کتاب اصول مقاله نویسی

21 مرداد 1392
بدون نظر

برای شروع یک مقاله، بهترین کار مراجعه به اساتید دانشگاه و یا دانشجویانی است که قبلا مقاله داده باشند. اینکار علاوه بر تسریع در یادگیری اصول نگارش مقالات، به شما در انتخاب زمینه تحقیقاتی کمک شایانی خواهد نمود. به یاد داشته باشید عمده مقالات حاصل کار گروهی می‌باشند و نگارش یک مقاله علمی معتبر، مستلزم بهره گیری از تجربیات و اندیشه دیگران است.
در کتاب حاضر اصول اساسی نوشتن یک مقاله کامل را به شما آموزش می‌دهد. (بیشتر…)

دانلود کتاب اصول مقاله نویسی

دانلود کتاب فرقه‌های شیعه

20 مرداد 1392
بدون نظر

کتاب «فرقه‌های شیعه» با معرفی فرقه‌های اسلامی، از دوران رحلت پیامبر اسلام (ص) به شناخت اندیشه‌ها و افکار آن فرقه‌ها پرداخته و به همراه تاریخچه‌ای از آنان، به تحلیل افکار و اندیشه‌های فرقه‌های اسلامی می‌پردازد. (بیشتر…)

دانلود کتاب فرقه‌های شیعه