کانال تلگرام

عضو کانال تلگرام کتاب فارسی شوید

دانلود کتاب امدادهای غیبی در زندگی بشر

25 اسفند 1393
یک نظر

آنچه اکنون به صورت یک رساله از نظر خواننده محترم می‌گذرد، مجموع پنج گفتار است که در زمان‌ها و مکان‌های دور از یکدیگر تکوین یافته‌اند.
دو گفتار از این پنج گفتار، تاکنون مکرر به چاپ رسیده است، دو گفتار دیگر برای اولین بار چاپ و منتشر می‌شود و گفتار پنجم سرگذشت خاصی دارد که در ادامه اشاره خواهد شد.
گفتار اول (خورشید دین هرگز غروب نمی‌کند) زمنا بر همه این‌ها مقدم است. این گفتار متن یک سخنرانی است که در سال ۱۳۴۵ شمسی مقارن ایام «مبعث رسول اکرم (ص)» در دانشکده نفت آبادان ایراد شد.

امدادهای غیبی در زندگی بشر

مشخصات کتاب؛
نام مؤلف/گردآورنده: شهید مرتضی مطهری
تعداد صفحات: ۱۳۴ صفحه
دانلود کتاب امدادهای غیبی در زندگی بشر

لینک کوتاه مطلب

http://ketabfarsi.ir/?p=5499
  • با سلام وبا سپاس وتشکر از مدیر سایت محترم کتاب فارسی مرحوم مطهری واستاد بزرگوار ایشان در کل علمی که داشتند در این حکومت عملا به اثبات رساندهاند وتمام مسلمانان جهان هم بطور واضح وروشن دارند میبینند ایا بازهم کسی فکر میکند که علمی از کل اساتید وبزرگان این مکتب واین قشر بجا مانده باشد به خواست خداوند دورانی به این عالمان دادند تا بشریت را از علم ایشان بهرمند شوند ومدت ۳۶ سال است که ایران شیعه وکل مسلمانان جهان خوب فهمیدند علم وکتابهای کل حوزویها ومجتهدینشان واساتید حوزهایشان وحتی سخنرانیهایشان چه بوده ومنظورشان در مدت هزارو اندی سال با نوشتن ونماز خواندن وسر منبر رفتنها همه بهر چه بوده دزدی هزاران ملیاردی از بیت المالی که قبل از حکومت رسیدنشان یک ریالش اتش دوزخی بود که هرگز خاموش نمیشد وریاست طلبیشان را دیدیم ومیبینیم ویگانه پرستیشان ودینداریشان وقتل وچپاولشان وزندانهایشان وازادیشان ونفاق وبهم زدگی وجنگ طلبیشان وووهمه را تمام ادیانهای جهانی وحتی بیخدایان وبیدینان ولامذهبان همه از بهترین دوستانشان هستند دیدیم بنابراین این نو ع کتابهای حوزویها دیگر مشتاقی ندارند وسلام