کانال تلگرام

عضو کانال تلگرام کتاب فارسی شوید

دانلود کتاب امریکا از دیدگاه امام خمینی (ره)

۲۵ تیر ۱۳۹۲
بدون نظر

دشمن شناسى و استکبار ستیزى، از مهمترین عناصر تشکیل دهنده فرهنگ و تمدن در حیات اجتماعى انسان‌هاست، جاودانگى و استمرار این اندیشه بیش از هر چیز مرهون تلاش تلاش رادمردان و فرزانگاهى است که با همت والاى خویش حوامع بشرى را به قسط، عدالت، آزادى، سعادت و جاودانگى فراخوانده‌اند.
قیام انبیاء و ائمه معصومین (ع)، دُرّ گرانمایه‌اى است که بر تارک تاریخ مبارزات ادیان الهى بر ضد کافران، ستمگران و بت پرستان چون خورشید تابان پرتو افشانى مى‌کند.
امام (ره) با حفظ اصول و اندیشه ناب اسلامى؛ نه شرقى و نه غربى ضمن انتقاد و حمله به سیاست‌هاى مزورانه شوروى سابق به این نکته ظریف و دقیق و قوف کامل داشت که اکثر توطئه‌هاى منطقه‌اى و جهانى علیه مستضعفان و مسلمانان جهان توسط امریکا سازماندهى مى‌شود از این رو به هنگام کمک‌هاى تسلیحاتى شوروى سابق به عراق فرمود: «امریکا شوروى را هم بازى داده است».
از این‌رو با توجه به پیچیدگى شیوه‌هاى امریکا در مبارزه با انقلاب و نظام اسلامى از سویى و مطرح شدن نظرات گوناگون درباره امریکا در محافل سیاسى، ستاد نمایندگى ولى فقیه در سپاه تصمیم گرفت با جمع آورى دیدگاه‌هاى حضرت امام (ره) درباره امریکا، برادران پاسدار و امت حزب الله را از نظرات رهبر و پرچمدار مبارزه با استکبار جهانى در قرن معاصره آگاه نماید.
این مجموعه که در ۱۴ فصل و یک ضمیمه تهیه گردیده است، تاریخچه‌اى از فعالیت‌ها و دخالت‌هاى امریکا در منطقه و کشور ایران، شناخت عوامل و طرفداران آن، سیاست‌هاى مرموز و پیچیده استکبار براى شکست نظام اسلامى و از همه مهمتر استراتژى مبارزه با امریکا از دیدگاه امام خمینى (قدس سره) را ترسیم مى کند.

امریکا از دیدگاه امام خمینی (ره)

مشخصات کتاب؛
نام مؤلف/گردآورنده: مرکز تحقیقات سپاه
فرمت کتاب: html
لینک دانلود مستقیم
لینک دانلود کمکی: دریافت فایل

لینک کوتاه مطلب

http://ketabfarsi.ir/?p=2830