کانال تلگرام

عضو کانال تلگرام کتاب فارسی شوید

جادوی فکر بزرگ | نوشته دیوید جوزف شوارتز

16 بهمن 1395
۳ نظر

موفقیت افراد بیش از آنکه به میزان هوش آنها بستگی داشته باشد به میزان تفکر آنها وابسته است. میزان پول در حساب‌های بانکی، میزان خوشحالی و میزان خشنودی از زندگی، به میزان تفکر شخصی بستگی دارد. در بزرگ اندیشی افسونی نهفته است که کتاب جادوی فکر بزرگ از آن پرده برمی‌دارد.
اگر بزرگ اندیشی تا به این حد موفقیت آمیز است، چرا همه افراد اینگونه فکر نمی‌کنند؟ همه ما بیش از آنکه خود متوجه باشیم، محصول تفکرات پیرامون خویش هستیم. متأسفانه بیشتر این تفکرات، خرد و ناچیز است، نه بزرگ. با مطالعه کتاب جادوی فکر بزرگ، کشف کنید که چگونه تفکر شما برایتان جادوگری می‌کند.

کتاب جادوی فکر بزرگ چه کاری برای شما انجام می‌دهد؟

روش‌های ساده‌ای را که در این کتاب ارائه کرده‌ایم، آراء و نظریات نسنجیده‌ای نیست که جنبه شخصی و فردی داشته باشد. بلکه نقطه نظرات اثبات شده‌ای است که هماهنگ با مقتضیات زندگی تنظیم شده است. تمامی روش‌ها و راه حل‌های ارائه شده، برای عموم افراد قابل اجراء و نتیجه بخش است.
در تمام فصل‌های این کتاب، ده‌ها نظریه علمی و عملی، تکنیک و قاعده کلی وجود دارد که به شما امکان می‌دهد نیروی عظیم بزرگ اندیشی را در خود تقویت کنید. سعی کرده‌ایم این نکته‌ها را به گونه‌ای قابل فهم ارائه کنیم.
خواننده نه تنها درمی‌یابد که چه باید بکند، بلکه از همه مهمتر کشف می‌کند که چگونه هر قاعده کلی را در موقعیت‌های عملی و در رویارویی با مشکلات به کار بندد. پس اینجا، کارهایی را که این کتاب برایتان انجام می‌دهد ملاحظه می‌کنید:
– به پیروزی خود ایمان پیدا کنید و آن را به چنگ آورید.
– بی‌اعتقادی و نیروی ویرانگر حاصل از آن را نابود کنید.
– از بزرگ اندیشی، نتایجی بزرگ بگیرید.
– قدرت ایمان را در خود تقویت کنید.
– یک برنامه موفقیت آمیز و جدی طرح کنید.
و …

[purchase_link id=”9193″ text=”خرید” style=”button”]

جادوی فکر بزرگ

مشخصات کتاب؛
نام مؤلف/گردآورنده: دیوید جوزف شوارتز
تعداد صفحات: ۱۶۰ صفحه

لینک کوتاه مطلب

http://ketabfarsi.ir/?p=8168
  • عالیست

  • افتضاح فایلش صفحه هاش دوتا دوتاس بعضی جاها هم تاره

    • نسخه این کتاب با صفحات مجزا، جایگزین شد.