کانال تلگرام

عضو کانال تلگرام کتاب فارسی شوید

دانلود کتاب کسب و کار در ایران

20 بهمن 1392
بدون نظر

مقدمه نویسنده
یکی از بزرگترین مشکلات افرادی که به دنبال درآمد هستند این است که نمی‌دانند از کجا باید شروع کنند. اغلب افراد با یک دیدگاه ساده و بدون تجربه وارد بازار می‌شوند و خیلی زود شکست می‌خورند و از همه چیز ناامید می‌شوند.
من هم همین اوضاع را داشتم تا اینکه تصمیم گرفتم بسیار دقیق به این موضوع نگاه کنم. مطالبی را که در این کتاب می‌خوانید حاصل چندین سال تجربه، چندین سال خرید و فروش و قرار گرفتن در مشاغل مختلف است. من توانسته‌ام نقاط قوت و ضعف بازار را بخوبی شناسایی کنم. شاید از خودتان بپرسید از این نوع کتاب‌ها بسیار زیاد چاپ شده است! اما نکته مهم این است که در این کتاب بازار کشور خودمان ایران مورد بررسی قرار گرفته است. آن نویسندگان غربی که کتاب‌هایی با عنوان «چگونه درآمد بیشتری داشته باشیم»، «کسب درآمد»، «راه ثروت» و … را نوشته‌اند همه در کشورهایی زندگی می‌کنند که نوع اقتصادشان و نوع نیازها و بسیاری مسائل دیگر آنان با کشور ما متفاوت است. ناراحت نشوید مانند این است که برای خرید داروی سرماخوردگی به داروخانه‌ای که داروهای دام و طیور را دارند مراجعه کنید. مسلم است که روان شناسی در بازار ایران، نوع برخورد افراد جامعه و تعاملات اجتماعی بسیار متفاوت است. این تفاوت هر جامعه و بازاری است که در کل دنیا وجود دارد هر بازار و جامعه مسائل و نکات مربوط به خود را دارند.
مزیت این کتاب این است که تجربیات قابل استفاده و قابل استناد در بازار ایران را برای شما ارائه می‌کند و به شما این دیدگاه اقتصادی را می‌دهد تا بتوانید کار مناسب خود را ایجاد کنید. (بیشتر…)

دانلود کتاب کسب و کار در ایران