کانال تلگرام

عضو کانال تلگرام کتاب فارسی شوید

دانلود رمان تمدن و مدیریت جهانی

5 بهمن 1399
بدون نظر

رمان آموزشی تمدن و مدیریت جهانی یک داستان عاشقانه میان پسری به نام فِدر و دختری به اسم هاناست که در کشور فرانسه و مملو از بحث های علمی و اجتماعی جالب است که خواننده را غرق در دنیای متفاوت نویسنده می‌کند و مطالعه آن قطعا خالی از لطف نیست. (بیشتر…)

دانلود رمان تمدن و مدیریت جهانی

دانلود کتاب تمدن های اسرار آمیز آمریکای جنوبی

18 فروردین 1392
بدون نظر

در ابتدا شروع این مقاله نویسنده می نویسد: مدت ها بود که تصمیم داشتم درباره تمدن های آمریکای جنوبی و آمریکای مرکزی بخصوص مایاها و اینکاها مطلب بنویسم، دوستان بسیاری ایمیل داده و این خواسته را داشتند، البته این خواسته بسیار بجا بود چون درباره این موضوع اطلاعات مفیدی در هیچ سایت یا وبلاگی نبود! از این رو مجبور شدم مطالبی را از سایت های خارجی برداشته و ترجمه کنم در اختیار سایرین قرار بدهم. (بیشتر…)

دانلود کتاب تمدن های اسرار آمیز آمریکای جنوبی

دانلود کتاب تجدد یا تمدن

9 فروردین 1392
بدون نظر

در ابتدای این کتاب آمده است: قبلا باید خدمت خانم ها و آقان معذرت بخواهم که در ایامی که به هر حال موضوع خاصی طرح است و قاعدتا باید به آنچه با این روزها متناسب است و مطرح است هر سخنرانی و هر گوینده ای موضوع صحبتش را متناسب با آن موضوع تعیین کند ولی موضوع صحبت من ظاهرا است و باطنا به نظر من تناسب بسیار زیاد دارد به خاطر اینکه همه مذاهب بزرگ عالم و به خصوص مذهب اسلام برای تکامل بشری و برای غنای فرهنگی و معنوی انسان و دور کردن انسان از وحشی گری و نزدیک کردن کردن انسان به قله اوج تمدن و معنویت به وجود آمده اند … . (بیشتر…)

دانلود کتاب تجدد یا تمدن