کانال تلگرام

عضو کانال تلگرام کتاب فارسی شوید

دانلود رمان جنایت ناتمام

14 فروردین 1401
بدون نظر

داستان رمان «جنایت ناتمام» با تعقیب مردی که داخل جیبش جواهری گران قیمت دارد، شروع می‌شود. او این عتیقه بیست میلیون دلاری را داخل غرفه جواهرات بدلی فروشگاهی بزرگ گذاشته تا روز دیگر بی‌استرس و دغدغه آن را با قیمت حراج بیست سنت خریداری نماید. ولی این فرد به محض خارج شدن از فروشگاه، با حملات ناگهانی مردی روبرو می‌شود… (بیشتر…)

دانلود رمان جنایت ناتمام

دانلود کتاب خواب گران

27 دی 1395
بدون نظر

این کتاب را می‌توان شاهکار «مهندسی رمان» دانست. چندلر بجای معمای یک قتل، از شبکه درهم پیچیده‌ای از جنایات و خلافکارها به عنوان هسته مرکزی داستان استفاده می‌کند. او چنان ماهرانه وقایع را چفت و بست می‌کند که تا صفحه آخر کتاب تعلیق آن حفظ می‌شود و داستان یک لحظه از تک و تا و نفس گیری نمی‌افتد. (بیشتر…)

دانلود کتاب خواب گران

دانلود کتاب راز پرونده مختومه

4 بهمن 1393
۲ نظر

رمان‌های پلیسی/جنایی یکی از سبک‌های معروف نویسندگی است که طرفداران بسیاری نیز دارد. بسیاری فیلم‌های جنایی تاریخ سینمای جهان همچون شرلوک هلمز از روی سبک داستان‌های جنایی نوشته شده‌اند.
سبک جنایی معمولا روایتگر اتفاقاتی مثل قتل، توطئه سیاسی و ترور می‌باشد که پای کاراگاه یا وکیل را به داستان باز می‌کند.
آگاتا کریستی نیز یکی از جنایی نویسان معروف می‌باشد.
شما خواننده گرامی نیز اگر به سبک جنایی علاقه دارید می‌توانید کتاب‌های دیگر این نویسنده را در این صفحه ببینید. (بیشتر…)

دانلود کتاب راز پرونده مختومه

دانلود رمان قتل در قطار سریع‌السیر شرق

21 آذر 1393
یک نظر

رمان «قتل در قطار سریع‌السیر شرق» (به انگلیسی: Murder on the Orient Express) نام رمانی پلیسی/جنایی از نویسنده معروف جنایی نویس «آگاتا کریستی» می‌باشد.
این کتاب که از مجموعه داستان‌های پوآرو می‌باشد که در یکم ژانویه ۱۹۳۴ در بریتانیا و در همان سال در آمریکا منتشر شد. (بیشتر…)

دانلود رمان قتل در قطار سریع‌السیر شرق